H10

Lirojeni potencialin tuaj

noa shadow noa h10 front
cpu

MT6750T Octal

ram_rom

3GB / 32GB

unibody

Alu unibody

hardness_glass

HD AMOLED

fingerprint

32GB Ruajtja

camera

13MP / 13MP

Dhjetësha e fuqishme

Të parët paraqesim në botë

MediaTek procesorin e ri X27 me dhjetë berthama

+

Kamera 13MP e pasme e Samsungut- me ngjyrë dhe bardhë e zi me katërfish LED flash

+

Kamera e përparme 13 MP e Samsungut me Flash të integruar

Më i fortë se kurrë

Telefonat celularë janë bërë pjesë e domosdoshme e jetës sonë dhe shoqërues tanë të përhershëm. Kjo do të thotë që produktiviteti dhe argëtimi ynë presin kur ne duhet të ndalojmë t'i plotësojmë ato.

Kjo është arsyeja pse H10 ka një bateri prej 4000 mAh me një funksion të ngarkimit të shpejtë, duke zvogëluar kohën që kalojmë pranë prizës sa më shumë që të jetë e mundur!

Përshëndetni diellin

Mediatek's Helio X27 2.6 Ghz 10 procesor bazë siguron që H10 mund të dhe lëviz aplikacionet më të kërkuar në treg, së bashku me ato që do të vijnë.

noa shadow noa h10 front

Sasia e të dhënave që gjenerojnë pajisjet tona rritet nga dita në ditë dhe ato të dhëna
kanë nevojë për një hapësirë të sigurt ruajtjeje. Kjo është arsyeja pse ne e pajisëm NOA H10 me 32 GB modul të ruajtjes. Ruajeni momentet tuaja më të bukura me H10!

REVOLUCIONAR

3x13 MP

Kamera e përparme 13MP është e pajisur me teknologji soft flash, me një nivel të lartë të mprehtësisë.

7 mënyrat e fotografimit

Fokus në atë që është e rëndësishme

"Kamera e dyfishtë H10 ju lejon të rifokusoni fotografitë tuaja edhe pas ruajtjes së tyre.
Thjesht lëvizni butonin rrëshqitës majtas ose djathtas dhe zgjidhni cilin objekt
do të jetëtë jetë në fokus, dhe të krijoni versione të ndryshme të një fotoje. Zgjidheni kreativitetin tuaj me H10. "

Dukeni të vërtetë në çdo fotografi

Ne të gjithë duam të dukemi sa më të bukur në çdo foto që bëjmë.Prandaj ne pajisëm H10 të fundit me një aparat fotografik prej13MP që do të ndriçojë vetë-portretet tuaja me dritë të butë dhe natyrore.

Miqtë janë këtu për ne, dhe ne jemi këtu për ta dhe për këtë arsye ne ndiejmë nevojën për të ruajtur momentet që po bëjmë me ta. Për fat të mirë, H10 është këtu me një aparat fotografik prej13MP, i cili do të ndriçojë ju dhe ata që doni me një flash difuz. Rijetoje çdo moment me H10!

5.5 "1080p Full HD Ekran

Sharp 2.5D ekran me avantazh të lakuar të ekranit është në gjendje të shfaqë miliona ngjyra, të cilat pastaj kombinohen në pamje të bukura!

TË PARËT NË BOTË

X27 Telefoni i zgjuar deca core me kamer të dyfishtë

i ndritshëm si zjarr kampi

Sistemi operativ NOA H10 bazohet në sistemin e njohur të Android Marshmallow, i cili është treguar i fuqishëm dhe i lehtë për t'u përdorur.
argëtohuni me Marshmallowin e ri!

MediaTek Helio X27 10-core 2.6GHz

PANO-MA

VIDEO

PRO-PHOTO

PHOTO

DUAL-CAM

MONO

NIGHTSHOT

Specifikimet teknike

 • Dual SIM
 • 5.5” FullHD SHARP 1080*1920px
 • 4GB RAM
 • 32GB Storage
 • 4000 mAh lithium
 • Android 6.0
n5 noa mobile sketch
 • 13MP / 2x13MP
 • 4G FDD-LTE
 • GPS + AGPS Navigacion
 • Ngarkimi i shpejtë USB Type-C
 • 154*76*8.2 mm
 • 5.5” FullHD SHARP 1080*1920px

mbështetje