noa circle

H10le

Ana tjetër e pushtetit
noa h10le best buy smarthpone

EISA BEST BUY SMARTPHONE
2017-2018

cpu

MT6750T Octal

ram_rom

3GB / 32GB

unibody

Alu unibody

hardness_glass

HD AMOLED

fingerprint

32GB Ruajtja

camera

13MP / 13MP

Elegante dhe të mprehtë

Sendet e përdorura shpesh shpesh përfundojnë në dysheme, dhe telefonat celularë nuk janë përjashtim. Për të siguruar që përvoja juaj e mobile nuk do të ndërpritet duke rënë në sipërfaqe të fortë, NOA H10le ka një dizajn alumini unibody që mbron brendësinë delikate dhe përshtatet në një shtresë elegante të paddle-rezistente.

h10le phone

Kamerë e pasme 13mp

Kamera e pasme 13MP është e pajisur me fokus automatik dhe automatik të temperaturës së ngjyrave - mësohemi më fotot perfekte, të bëra me një shtypje të vetme të butonit!

noa h10le phone

Pasuri e ngjyrave

Kur bëhet fjalë për telefonat celularë moderne, konsumimi i energjisë është një pikë kritike. Prandaj, NOA H10LE vjen me ekran AMOLED, i cili redukton në mënyrë drastike konsumimin e baterisë për të rritur efektivitetin e telefonit tuaj celular dhe tuajin.

Mbani sekretet tuaja

A jeni të lodhur nga mbajtja në mend të numrave pin, gjesteve dhe metodave të tjera të mbylljes së ekranit tuaj. NOA H10 vjen me një lexues të gjurmëve të gishtave që bllokon dhe hap telefonin tuaj me një prekje gishti. Privatësia totale nuk ka qenë kurrë më e lehtë!

noa h10le phone fingerprint

Edhe më shumë nga çdo gjë

noa h10le feature
noa h10le feature
noa h10le feature
noa h10le feature
noa h10le feature

Specifikimet teknike

 • MTK Helio X27 Ten core 2.6GHz
 • 5.5” AMOLED display 1080*1920
 • 4GB RAM
 • 64GB Storage
 • 3800 mAh lithium
 • Android 7.1.1
H10le sketch
 • 13MP / 2x13MP
 • 4G FDD-LTE
 • GPS + AGPS Navigacion
 • Dual SIM
 • USB Type-C fast charging
 • 154*76*7.1 mm

mbështetje