NOA H8

Shtëpizë prej aliazh alumini kombinon lehtësinë e aluminit me fuqinë e çelikut, duke mbrojtur brendësinë delikate të H8 dhe duke i dhënë atij një profil të shquar vizual.

Fuqia, qëndrueshmëria dhe eleganca, të bashkuara në një pajisje!

display

5.5" FullHD

fast_charging

Mbushja e shpejtë

dual_sim

SIM e dyfishtë

gesture_sensing

Identifikimi i gjestit

FUQISHËMZEMËR

Nevoja gjithnjë në rritje për të përdorur një numër gjithnjë e më të madh të aplikacioneve të nisura në të njëjtën kohë krijon ngarkesa serioze për të gjitha telefonat celularë moderne. Me këtë në mendje, ne kemi pajisur NOA H8 me procesorin Okta core me 1.8 GHz të Mediatek së bashku me modulin 4GB RAM / 32GB ROM të Samsungut, duke i dhënë asaj fuqinë për të nisur të gjitha aplikacionet tuaja shpejt si vetëtima!

1.8 Ghz
8 OCTA CORE
32 GB ROM
4 GB RAM
7.0 Android 7.0

Specifikimet teknike

 • MTK6755M A53 Octa core 1.8GHz
 • 5.5" IPS SHARP FHD 1920*1080
 • 4GB RAM
 • 32GB ROM
 • 4000 mAh lithium
 • Android 7.0
H8 noa mobile sketch
 • 5MP / 13MP Samsung PDFA
 • 4G LTE
 • Mbushja e shpejtë
 • Dual SIM
 • USB Type-C
 • 156*76*8.8 mm

mbështetje